logo


barkod-yazici-servisi-adres-bilgileriBarkod Yazıcı Servisi / Hakkımızda

Firmamız 25 yıldır barkod yazıcıları tamiri konusunda kaliteli ve profesyonel hizmetler veren tecrübeli bir firmadır. Her marka ve modelde barkod yazıcısının arızalarının tespitini ve onarımlarını yapmaktayız. Kaliteli hizmetimizi profesyonel çalışma disiplinimiz ile sizlere sunmaktayız.

Yıllardır sürdüğümüz hizmetlerimizde sizlerin arızalar nedeni ile yaşadığınız sorunların kısa sürede ve etkin şekilde çözümlenmesi için çaba sarf etmekteyiz.Firmamız hizmet verdiği sektörde profesyonel çalışmaları ve sürekli gelişen teknolojik yenilikleri takibi ile lider bir firmadır. Her marka ve modelde arızların tespitini ve onarımlarını yapmamız sürekli araştırma yapmamız ve tüm teknolojileri yakında takip etmemiz ile oluşmaktadır.

Her marka ve model konusunda bilgi sahibi olmak yıllardır sektörde hizmet vermek ve tüm sistemlerin detaylı incelemelerini yapmak ile mümkün olmaktadır. Her gelişen teknolojinin takipçisi olarak sürekli öğrenmeyi sürdürmemiz neticesinde her marka ve modelde barkod yazıcısı konusunda uzmanlaşmamış mümkün olmaktadır. Sizlere kaliteli hizmetler verebilmek ve memnuniyetinizi kazanmak gibi konulara verdiğimiz önem ile sadece cihaz tamir etmeyen, çözüm üreten bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Sizlere arızalar konusunda kısa sürede cevap verebilmek ve onarımları kısa sürede bitirebilmek için sürekli bir çalışma ve geliştirme içerisinde bulunmaktayız.

Günümüzde yaşanan teknolojik ilerlemeler her sektörde etkisini hissettirmektedir. Bu değişime ve gelişime ayak uydurmak yıllardır olduğu gibi bugün de üzerinde önemle durduğumuz bir konudur. Sürekli olarak sadece sektörümüzün değiş yardımcı ve ilgili tüm sektörlerin ve alanların gelişmelerini takip etmekte ve çalışanlarımızın bilgilerini yeni eğitimler ile güncellemekteyiz. Ülkemize gelen her yeni teknolojiye daha öncesinden sahip olarak araştırma ve bilgi edinme konularında düzenli bir çalışma içerisindeyiz. Bu sayede piyasada bulunan tüm barkod yazıcılarının işleyişi ve detayları konusunda bilgi sahibiyiz.

Sürekli olarak geliştirdiğimiz ve güncellediğimiz bilgilerimiz ile tüm personellerimizi eğitmekte ve bilgi düzeylerini en üst seviyede tutmaktayız. Konusunda ciddi bir eğitim almış kişilerin tecrübe ve yetenek sahibi olmasını sağlayarak ile sizlere hizmet verecek seviyeye ulaşmasını hedeflemekteyiz. Tüm personellerimizin konusunun en iyisi olması ve sürekli yeni teknolojileri takip eden ve bilgi dinmeyi süreklilik haline getiren kişilerden oluşturmaktayız. Bu sayede sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesi ve profesyonelliği konusunda herhangi bir olumsuz eleştiri almıyor ve yine de kendimizi geliştirmek için çaba sarf ediyoruz.

Yıllardır süren hizmetlerimiz ile bizi sektörün lideri yapan en önemli değerlerimizden biri dürüstlük ve ahlaklı çalışmaktır. Her zaman yaptığımızın için sizlere çözüm üreten bir hizmet olduğunu unutmadan, sizlere sorunlar çıkartmak ve masraflarınızı arttırmak olmadığını tekrarlamaktayız. Sizler ile güven ve dürüstlüğe dayalı hizmetlerimizde uzun süreli çalışma arkadaşlığı edinmiş oluyoruz. Bu sebeple birçok şirketin barkod yazıcısı sorunlarında aklına gelen ilk isim olmaktayız. Sürekli olarak hizmetlerimizi geliştirerek sizlere daha kaliteli ve daha hızlı onarım hizmetleri vermek konusunda büyük bir çalışma içerisinde bulunuyoruz.